Rahulolematud waleslased: see ei olnud penalti!

Peakohtunik määras Walesi kahjuks penalti. Gareth Bale polnud rahul.

FOTO: Matthew Childs / REUTERS

Walesi jalgpallikoondis tunnistas Rahvuste liiga B-divisjoni mängus Taani koondise 2:0 paremust. Walesi peatreener Ryan Giggs ja tähtmängija Gareth Bale polnud rahul peakohtuniku otsusega.

Taani väravate eest hoolitses nende nimekaim mängija, igapäevaleiba Inglismaal Tottenham Hotspuris teeniv Christian Eriksen. Teine tabamus sündis 11 meetri karistuslöögist, kuid Giggsi ja Bale’i hinnangul poleks peakohtunik Deniz Aytekin penaltit üldse pidanud Taanile andma.

Pall tabas karistusalas Walesi poolkaitsja Ethan Ampadu kätt. «See polnud penalti. See oli väga pehme ja see tegi meie olukorra võõral väljakul väga keeruliseks,» sõnas Bale mängu järel väljaandele Sky Sport. «Me saame selle üle vaielda kogu päeva. Kas käsi oli liikumises? Mina ei arva nii. Kas see oli ebaloomulikus asendis? Mina ei arva nii,» lisas Giggs omalt poolt.

Wales hoiab Rahvuste liiga B-divisjoni 4. grupis kolme punktiga (1 võit, 1 kaotus) teist kohta. Kolmeliikmelist alagruppi juhib Taani (1 võit), kolmandal kohal on Iirimaa (1 kaotus).

Tagasi üles