Saksamaa väljaanne: vormelilegend Lauda vajab siiani intensiivravi

Niki Lauda FOTO: XPB/XPB Images/Press Association Images

Vormel 1 sarja legend ja Mercedese meeskonna nõustaja Niki Lauda taastub hetkel kopsu siirdamise operatsiooni järgselt tekkinud tüsistustest. Kuigi Mercedese meeskond lootis, et nende abiline saab juba sel aastal neid tiitliheitluses Ferrariga aidata, siis nüüd on selgunud, et siiski sel aastal Laudat meeskonna juures ei näe.

Saksamaa ajaleht Bild annab teada, et Lauda vajab pärast keerulist operatsiooni siiani intensiivravi. Red Bulli juht Helmut Marko, kes on Lauda hea sõber, andis teada, et teda pole siiani oma sõbra juurde lastud.

«Hetkel saavad teda külastada ainult tema naine ja tema lapsed. Arstid ütlesid, et tal on suur oht saada endale mõni bakter, nii et teda ei lasta külastama. Loodetavasti on ta varsti Vormel 1 sarja juures tagasi. Me kõik igatseme teda,» rääkis Marko.

Bildi sõnul on nüüdseks kindel, et Lauda sel hooajal enam Vormel 1 sarja juurde ei naase, kuid kahtluse all on ka järgmise hooaja algus. See tähendabki, et Mercedes peab Ferrari vastu hakkama saama ilma tema abita.

Tagasi üles
Back