Venelased põrmustasid Rostovis Tšehhi

Kris Ilves
Venemaa jalgpallikoondis.
Venemaa jalgpallikoondis. Foto: Valery Matytsin / Valery Matytsin/TASS

Venemaa jalgpallikoondis alistas Rostovis peetud sõprusmängus Tšehhi koondise 5:1.

Kodusel MM-finaalturniiril kaheksa parema hulka jõudnud venelased haarasid juhtohjad juba kaheksandal minutil, kui sihile jõudis Aleksei Ionov. Anton Zabolotnõi suurendas Venemaa eduseisu kaheväravaliseks 24. minutil ning Ionov viis venelased 3:0 juhtima viis minutit hiljem, kui realiseeris 11 meetri karistuslöögi.

Tomas Soucek lõi veerand tundi enne lõpuvilet Tšehhi eest ühe värava tagasi, kuid see tabamus venelaste hoogu ei peatanud. Hoopis vastupidi: Aleksandr Erohhin viis 78. minutil Venemaa 4:1 juhtima ning lõppskoori vormistas 83. minutil Dmitri Poloz.