Pikalt väravat jahtinud Madridi Real pääses Baskimaalt viigipunktiga

Isco (paremal) päästis Madridi Realile viigipunkti.
Isco (paremal) päästis Madridi Realile viigipunkti. Foto: Lluis Gene / AFP / Scanpix

Madridi Reali jalgpallimeeskond pidi koduliigas loovutama esimesed punktid, sest neljandas voorus tehti võõrsil 1:1 viik Athletic Bilbaoga.

Iker Muniain avas San Mamesi staadioni enam kui 46 000-pealise publiku rõõmuks 32. minutil skoori ja poolajapausile mindigi Athleticu 1:0 eduseisul. Järjekindlalt väravat jahtinud Real jõudis viimaks sihile 63. minutil, kui Gareth Bale'i tsenderduse suunas peaga väravasse Isco.

Real jätkab tabelis teisel real, liider on viimati Real Sociedadi vastu 0:1 kaotusseisu mõne minutiga 2:1 võiduks pööranud Barcelona. Realiga samale pulgale võib veel jõuda Celta Vigo, kes mängib oma neljanda vooru kohtumise Gironaga esmaspäeva õhtul. Athletic Bilbao on pidanud kolm mängu ja kogunud neist viis punkti.