Siim-Sander Vene säras Hispaania kõrgliigaklubi hooajaeelses kontrollmängus

Kris Ilves
Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: BAXI Manresa / Twitter

Seoses klubivahetusega 2019. aasta maailmameistrivõistluste valiksarja mängudest Saksamaa ja Serbiaga loobunud korvpallur Siim-Sander Vene säras uue leivaisa Baxi Manresa kontrollmängus.

Hispaania kõrgliigaklubiga käed löönud Vene viskas Manresa 61:77 kaotusmängus Valencia vastu 30 minutiga 14 punkti, olles selle näitajaga meeskonna resultatiivseim mängija. Ta tabas kuuest kaugviskest neli ning lisaks kogunes 27-aastase Vene arvele kolm lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis Valencia mängija Mike Tobey, kes viskas 21 punkti.

Kui Manresa on Hispaania kõrgliigas uustulnuk (möödunud hooaja esiliiga võitja), siis Valencia saavutas eelmisel põhihooajal neljanda koha, kuid jäi veerandfinaalseerias alla Gran Canariale. Lisaks mängis Valencia Euroliigas, kus saadi 16 meeskonna konkurentsis 11. koht.