Postimehe video: kas F1-auto saab vastu, Teslale, superbike’ile ja/või hävituslennukile?

Mis juhtub, kui panna ühele stardijoonele Challenger 605 eralennuk, Türgi õhujõudude F16 hävitaja, Tesla PL 1000DL elektriauto, Aston Martin, Lotus Evora, vana Red Bulli vormel ja Kawasaki H2R tsikkel? Me võiksime teile seda öelda, aga lõbusam on videost järgi vaadata!

Kes ei soovi enne video vaatamist teada saada, kes võistluse võitis, siis nüüd on viimane võimalus sellest hoiduda. «Mul oli unustus võistelda vormel-1 ja F16 hävitaja vastu. Esitasime neile kutse ja leidsime võimaluse, et siia, hiiglaslikule lennuväljale ja maailma suurimale maandumisrajale, kokku tuua kiireimad luksusautod, F1-masin ja F16,» rääkis mõõduvõtust endine Supersport klassi maailmameister Kenan Sofuoglu, kes edestas oma Kawasaki tsikliga finišijoonel vaid 0,04 sekundiga hävituslennukit.

400-meetrine võidukihutamine toimus Türgi pealinnas Istanbulis peagi avataval uuel lennuväljal, mis peaks aastas hakkama teenindama 90 miljonit reisijat. Türgi ametiühingud on lennuväljal valitsevate töötingimuste vastu aga korduvalt protesteerinud, sest nende sõnul on sealsete ehitajate elu võrreldav koonduslaagriga.

Tagasi üles
Back