MMA-ringi naasev McGregor ei lahku sealt niipea!

Conor McGregor

FOTO: Steven Ryan/AFP/Scanpix

Conor McGregorit ootab 7. oktoobril eest vihane võitlus Habib Nurmagomedoviga. Sellega lõppeb iirlase kaheaastane paus UFC võistlussarjas. Kui vahepeal oli üldse küsitav, kas poksiringis Floyd Mayweatheriga üheksakohalise summa teeninud McGregor MMA juurde naaseb, siis nüüd on selge, et niipea ta endale kuulsust toonud ala ei jäta. Iirlane sõlmis äsja UFCga kuuematšilise lepingu.

McGregori kuue matši sekka kuulub ka eesootav lahing venelase Nurmagomedoviga. Arvestades, et oma karjääri tipphetkedel astus McGregor ringi iga nelja-viie kuu tagant, tähendab uus leping, et ta on oma tuleviku MMAga sidunud vähemalt järgmiseks kaheks aastaks.

Lepinguga kaasnevaid rahasummasid osapooled ei avalikustanud, kuid on teada, et iga matši suurtoetajaks on McGregori viskibränd Proper Whiskey. Küsimusele, kas see tähendab, et võitluspuuris hakkab figureerima selle logo, vastas McGregor omale tuntud «tagasihoidlikkusega»: «Võite selle peale kihla vedada. Matil. Matil. Nagu (Nurmagomedovi) veri jääb matile.»

Tagasi üles