Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Viljandi Tulevik - Tartu Tammeka
Viljandi Tulevik - Tartu Tammeka Foto: Marko Saarm

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel teenis üliolulise võidu püsimajäämise nimel Viljandi Tulevik, kes alistas koduväljakul 3:2 Tartu Tammeka.

Tammeka läks mängu 18. minutiks Andre Paju väravast juhtima, kuid Rainer Peipsi tabamus seadis poolaja lõpuks tabloole 1:1 viigi. Viljandi kangelaseks tõusis Kristen Kähr, kes lõi 77. ja 82. minutil koduklubi 3:1 juhtima.

Kuigi Akim Saeed Sairinen vähendas tartlaste kaotusseisu mängu teisel üleminutil minimaalseks, ei jätkunud Tammekal enam aega viigivärava püüdmiseks.

Tulevikul on nüüd tabelis seitsmendana 29 vooru järel 23 punkti. Mängu vähem pidanud Kalevil on punkte 22, sama palju mänge pidanud ning täna Levadialt 0:5 kaotuse teeninud Kuressaarel on tabelis kirjas 14 silma. Pärnu Vaprus on 27 mänguga 13 punkti peal.