R, 31.03.2023

Tiger Woods on unelmate võidu lävel

Viljar Voog
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kas Tiger Woodsi kannatused saavad tõesti õnneliku lõpu?
Kas Tiger Woodsi kannatused saavad tõesti õnneliku lõpu? Foto: Kevin C. Cox/AFP/Scanpix

Golfimaailm peab täna kollektiivselt hinge kinni – Tiger Woods võib võita oma esimese suurturniiri pärast 2013. aastat. Superstaaril on Atlantas toimuval Tour Championship nime kandval võistlusel enne viimast raundi lähimate jälitajate ees kolme löögi suurune edu, vahendab BBC.

Woods pani oma edule aluse suurepärase laupäevahommikuga, kui sai esimesel seitsmel rajal kirja viis birdie't (üks vähem määratud löökide arvust - toim) ja läbis kõik 18 rada 60 löögiga ehk kokku viis alla pari. Kolme võistluspäeva kokkuvõttes tähendab see Woodsile üldskoori -12.

Ameeriklase lähimad jälitajad on Justin Rose, kes alustas päeva Woodsiga samalt pulgalt, ja Rory McIlroy. Mõlemal mehel on 54 raja peale kirjas -9 ehk Woodsile kaotatakse kolme löögiga. Ülitõenäoliselt tuleb tiitlivõitja just sellest kolmikust, sest järgnevad mehed on veel kolme löögi kaugusel.

Pikalt seljavigastustega kimpus olnud Woodsi jaoks oleks võit hiiglasliku tähendusega. Pikka aega profigolfi valitsenud ja maailma enimteeniva sportlase tiitlit kandnud Woodsi viimane võit pärineb 2013. aasta augustist, 1875 päeva tagusest ajast.

Oma varasema karjääri jooksul on Woods viimasele 18 rajale läinud vastu liidrina 57 korral. 54 puhul on ta ka esikoha kindlustanud.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles