Maailma esireket pidi Wuhani turniiril võtma vastu üllatuskaotuse (1)

Aleks Lesk
Simona Halep
Simona Halep Foto: ELSA / AFP

Hiinas toimuval Wuhani turniiril sai üllatuskaotuse maailma esireket Simona Halep, kes tunnistas slovakitari Dominika Cibulkova (WTA 31.) 0:6, 4:7 paremust.

Halep oli esimeses geimis totaalselt liimist lahti, kui ei suutnud oma kasuks kallutada mitte ühtegi geimi. Esimeses geimis tegi Halep ka kaks topeltviga ning ei suutnud kolmest murdepallist mitte ühtegi tõrjuda.

Kuigi teises setis suutis Halep näidata tunduvalt paremat mängu ja korraks ka 4:2 juhtima asuda, kaotas sakslanna kolm oma servigeimi järjest ja nii võitis Cibulkova viiendat korda karjääris jooksul Halepit.

Cibulkova kohtub 16 parema hulgas Daria Kasatkinaga, kes võitis kohtumise Wang Xiju vastu. Wuhani turniiril on konkurentsis ka Anett Kontaveit, kes kohtub kaheksandikfinaalis hiinlanna Shuai Zhangiga.