Tiger Woods langes golfitippude õela nalja ohvriks

Tiger Woods ja talle vembu visanud Jim Furyk.

FOTO: FRANCK FIFE/AFP/Scanpix

Möödunud nädala üks positiivseimaid spordiuudiseid oli Tiger Woodsi viis aastat kestnud vigastusodüsseia õnnelik lõpp ja karjääri 80. turniirivõit. Ameeriklase kolleege ei kõigutanud tulemus aga näiliselt karvavõrdki, kirjutab Business Insider.

Woodsil käisid Atlantas toimunud turniiril viimastel radadel kaasas fännihordid ja mees isegi tunnistas, et ta hoidis võisteldes ja eesootavale võidule mõeldes pisaraid tagasi. Kui tulemus oli lõpuks kindel, poolehoidjatele plaksud antud ja intervjuud tehtud, läks Woods tagasi teiste golfimängijate sekka ootuses, et sealgi saavad ta osaks kõvemad ovatsioonid. Tegelikkuses ootas teda ees aga haudvaikus.

«Ma jooksin kokku Jim Furykiga (USA Ryder Cupi meeskonna kapten – toim) ja ta ütles mulle, et nad plaanivad Tigerit täiesti eirata, nagu tehakse pesapallis, kui tüüp oma esimese kodujooksu lööb,» meenutas Woodsi caddie Joe LaCava. «Ta küsis minu käest, et mida ma arvan, ega Tiger selle peale pahandaks. Ma vastasin, et muidugi mitte, tal on naljasoon olemas.»

Mõeldud, tehtud! «Tiger ilmus kohale oma pool tundi hiljem ja otsis kedagi, kellega patsu lüüa, aga need tüübid ei pannud teda tähelegi. Nad ei vaadanud tema poole, seisid seljad tema suunas,» jätkas LaCava. «Tiger vaatas mulle otsa, et mis toimub. Ta ei ole selline tüüp, kes väga kärtsu ja mürtsu otsiks, aga need on ju tema sõbrad. Ta arvas, et teda ootavad ees 11 meest, kes teda emmata tahavad.»

Woodsi caddie sõnul kestis kogu nali paar minutit enne, kui teised mängijad Woodsi piinad lõpetasid ja temaga koos võitu tähistama hakkasid.

Tagasi üles