Buffon: Marco Verratti on ainus talendikas jalgpallur Itaaliast

Gianluigi Buffon ja Marco Verratti

FOTO: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT / AFP

Itaalia legendaarne väravavaht Gianluigi Buffon lausus, et ainus Itaalia jalgpallitalent praegusel hetkel on tema meeskonnakaaslane Marco Verratti.

Buffon ja Verratti olid varasemalt koos mänginud vaid Itaalia koondises, kuid alates sellest suvest mängivad nad koos ka Paris Saint-Germaini meeskonna eest. Buffon on pärast seda kiitnud Verratti osavaust ja talenti.

Kui Buffonilt küsiti, mida ta arvab Verrattist mängijana, lausus Buffon: «ta on nii hea, et tavalised jalgpallurid ei suuda temaga sammu pidada. Marco on imeline mängija. Praegusel hetkel on ta ainus reaalne jalgpallitalent Itaaliast.»

«Verratti on nii hea, kuna tal on suurepärane iseloom, millega ta suudab mängudes kõvasti ära teha. Lisaks sellele on tal pallikontroll perfektne ja tema väljakunägemine on samuti väga hea,» rääkis Buffon ESPN-ile Verratti osavusest.

«Mõnikord kui Verratti peab mängima tavaliste jalgpalluritega, on tal raskusi, sest nad lihtsalt ei mõista teda. Nii suurepärased jalgpallurid on tihti hädas sellega, et meeskonnakaaslased ei mõista nende ideid. Õnneks on PSG-s piisavalt heal tasemel mängijaid, kellega Verratti saab kokku mängida,» rääkis Buffon.

Tagasi üles