Rooba viskas Soomes värava, kuid JYP andis eduseisu käest

Robert Rooba (vasakul) jäähoki Meistrite liiga 2017-18 hooaja finaalis.
Robert Rooba (vasakul) jäähoki Meistrite liiga 2017-18 hooaja finaalis. Foto: TT NEWS AGENCY/REUTERS

Eesti hokimees Robert Rooba viskas taas Soome kõrgliigas värava, avades Jyväskylä ja TPSi kohtumises skoori.

Rooba tabamus sündis arvulisest ülekaalust, ent vastased suutsid kohe viigistada. Teise kolmandiku järel oli JYP siiski veel 2:1 ees, kuid viimase kaheksa minuti jooksul viskas Turu meeskond kolm vastuseta väravat ja võitis. Viimane litter saadeti poolteist minutit enne lõpusireeni juba tühja võrku.

TPS on kogunud seitsmest mängust 17 punkti ja püsib liidrikohal. JYP on pidanud mängu vähem ja punkte on neil üheksa, mis annab tabelis 15 meeskonna seas samuti üheksanda koha. Roobale oli seekordne tabamus hooaja teine, kaasa on ta aga teinud kõikides kohtumistes.