Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee

Olybet Eesti-Läti korvpalli ühisliigas alistas Tartu Ülikool koduväljakul 79:59 BK Jurmala.

Tartu pani võidule aluse suurepärase teise veerandajaga, mis võideti 22:5. Poolajapausile mindi seisul 42:22. Teisel poolajal suutis Tartu mängu kontrollida ning tabelisse kirjutati veenev 20-punktiline võit.

Tartu resultatiivseim oli 30 punkti (kolmesed 6/13) visanud Märt Rosenthal. Arnas Velicka lisas 23 silma, meeskonna kapteni Julius Kazakauskase arvele jäi 13 punkti ja 14 lauapalli.

Järgmise kohtumise peab Tartu Eesti-Läti ühisliigas kolmapäeval, kui läheb võõrsil vastamisi Valmieraga.

Tal Tech ehk endine TTÜ alustas hooaega 78:92 kaotusega Ventspilsile. Tal Techi parim oli 20 punkti visanud Toomas Raadik, Levi Martin Giese lisas 19 punkti. Tal Tech mängib uuesti juba homme, kuid kodusaalis võõrustatakse Liepajat.