Valga-Valka meeskond püsib Eesti - Läti korvpalliliigas kahe mängu järel võiduta, sest avavoorus Valmiera käest saadud 84:88 kaotusele lisandus täna 67:90 allajäämine BK Jurmalale.

Külalised tegid Valga spordihoones jõudude vahekorra selgeks juba avaveerandiga, mis võideti 26:13. Poolajaks oli Jurmala edu 48:30 ja viimase veerandaja eel 71:51.

Valga-Valka Maks ja Moorits meeskonna kasuks viskas Guntis Sipolins 21 ja Timo Eichfuss 13 punkti. Jurmala ridades said käe valgeks kõik 10 protokolli kantud korvpallurit, edukaimad olid 15 punkti visanud Ilja Gromovs ja Endru Davids Smits.

Teistes tänastes Olybeti Eesti - Läti korvpalliliiga mängudes alistas Ventspils 97:62 Pärnu Sadama, Tartu Ülikool sai võõrsil lisaajal 98:106 kaotuse Valmieralt ning BC Kalev/Cramo oli võõrsil parem BK Ogrest.