Rooba skooris, kuid eestlase koduklubi kaotas mängu

Eesti jäähokikoondise ründaja ja abikapten Robert Rooba.
Eesti jäähokikoondise ründaja ja abikapten Robert Rooba. Foto: IIHF.com

Robert Rooba suutis Soome jäähoki meistriliigas visata taas värava, kuid ekiduklubi Jyväskylä JYP kaotas kohtumise siiski 3:5.

Mänguks Raumo Lukkoga oli Rooba määratud vahetusmeeste pingile. JYP asus mängu juhtima juba kolmandal minutil, kuid Lukko ei lasknud Rooba koduklubil edu pikalt nautida ja viigistas seisu viiendal minutil.

Teisel poolajal suutis Lukko aga oma paremuse korralikult maksma panna ning nii mindi poolajapausile Lukko 4:2 eduseisus. Kolmandal perioodi kolmandal minutil viskas Robert Rooba seisuks 3:4, kuid lõpuminutitel suutis Lukko veel ühe värava ning nii kaotas JYP mängu 3:5.

Pärast üheksat mängu asub JYP liigatabelis 11 punktiga üheksandal kohal. Liigat juhib 20 punkti kogunud Oulu Kärpät.