Ajaloo suurimast matšist sai ajaloo suurim häbiplekk

  • Kaotanud McGregor sai raha kätte
  • Nurmagomedov ootab Nevada sportlaskomisjoni otsust

Conor McGregor Habib Nurmagomedovi haardes. Kahjuks on matši sportlikust poolest vähe rääkida.

FOTO: Harry How/AFP/Scanpix

MMA-ajaloo kõige rahakam kohtumine, Habib Nurmagomedovi ja Conor McGregori mõõduvõtt UFC 229 võitlusõhtu raames pakkus paeluva heitluse, kus venelane maadles ja kägistas kordades nimekama McGregori alistuma. Järgnenud mäsu markeeris aga selgelt, et MMA on hetkel jätkuvalt meelelahutus, mitte tõsiseltvõetav spordiala.

Tellijale Tellijale

Eesti aja järgi pühapäeva hommikul toimunud matš ise läks suuresti oodatud rada. Rusikavõitluses oli ohtlikum McGregor (kuigi Nurmagomedov sai ta ühe terava löögiga taaruma), aga niipea, kui mehed läksid matile, nägi venelase trumpe. Esimesed kaks viieminutilist raundi, mis lõppesid maadeldes, kuulusid Nurmagomedovile, kolmas, kus mehed jäid püsti, McGregorile. Neljas raund jäi matšis viimaseks: taas sai Nurmagomedov vastase matile, aga seekord ka edukalt kägistamishaardesse.

McGregor andis alla. Venelane ei lasknud teda lahti. McGregor alistus uuesti ja kohtunik pidi ta lõpuks venelase käest vabaks päästma.

Kui tegu olnuks spordivõistlusega, lõppeks sündmuste kirjeldamine siin. Aga Nurmagomedov ei saanud end välja elatud ja venelasel läks katus sõitma.

Tagasi üles