Avageimi kaotanud Rakvere avas võiduarve

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas alistas Rakvere VK 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:15) TalTechi ning avas sellega ka selle hooaja võiduarve. TalTechi sai kirja aga hooaja kolmanda kaotuse.

ENNE KOHTUMIST:

Seni pole kumbki meeskond suutnud võiduarvet avada, seega üks saab sellega neljapäeval kindlasti hakkama. Rakvere on pidanud kaks mängu, kui alla jäädi nii RTU/Robežsardzele (1:3) kui Bigbank Tartule (0:3). TalTech kaotas liiga avamängus 0:3 Saaremaa VK-le ja jäi seejärel 1:3 alla Selver Tallinnale.

Rakvere meeskonna peatreener Andres Toode kinnitas, et tahab punktiarvet avada.

«Tunneme ennast hästi ja oleme selleks vastasseisuks valmis. Kahes esimeses mängus olime hädas geimilõppudega, ei tea, kas see on psühholoogiline asi või miski muu. Usun, et tuleb põnev vastasseis, sest punktiarvet tahavad kindlasti avada mõlemad, see võtaks pingeid vähemaks,» kommenteeris Toode.

TalTechi peatreener Janis Sirelpuu kinnitas, et usub enda meeskonna võimetesse.

«Usun, et meil on šansse küll. Tegelikult oleme senistes mängudes suunud samuti poole mängust korralikult tegutseda. Lihtsalt noortel meestel kipub keskendumine kohati kaduma ja tervet mängu ei suudeta tegutseda nii nagu vaja. Aga Selveri võit Tartu üle näitas samuti, et kui kogu võistkond usub, on kõik võimalik,» rääkis Sirelpuu.

Rakvere ja TalTech lähevad omavahel vastamisi ka Eesti karikavõistluste avaringis.

Hetkel on lisaks Rakverele ja TalTechile liigas võiduta ka Läti klubid Jelgava Biolars ja Limbaži. Liidrikohal on RTU/Robežsardze.

Rohkem kohtumisi Credit24 Meistriliigas sel nädalal ei toimu, uuesti pannakse pall mängu järgmisel neljapäeval.

Intervjuu:

Kogu mäng järelvaadatavana:

Tagasi üles
Back