Tabloo: Rahvuste liiga kõigi divisjonide kõigi alagruppide tulemused ja tabelid

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Tallinn, EESTI 08.09.2018 Jalgpall. Soome jalgpallikoondise treening. Football Finnish football team training. tl/Foto Tairo Lutter/EESTI MEEDIA

FOTO: TAIRO LUTTER / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Kuula artiklit

Jalgpalli Euroopa Rahvuste liiga alagrupikohtumised peetakse 2018. aasta sügisel, septembrist novembrini. Allpoolt leiab kõikide alagruppide tulemused, ajakava ja tabeliseisu.

UEFA Rahvuste liiga tähtsamad reeglid:

  1. A-divisjoni neli alagrupivõitjat pääsevad 2019. aasta juunis mängitavale Rahvuste liiga finaalturniirile, kus selgub võistlussarja esimene üldvõitja.
  2. Iga divisjoni iga alagrupi võitja tõuseb kõrgemasse ja viimane langeb järgmiseks võistluseks (2021 sügisel) madalamasse divisjoni (v a A-divisjoni alagruppide võitjad ja D-divisjoni alagruppide viimased, kel pole vastavalt võimalik kuhugi tõusta ega langeda).
  3. Kõigi divisjonide kõik alagrupivõitjad tagavad koha 2020. aasta kevadel mängitavas EMi play-off'is, mille tulemusel selguvad neli viimast 2020. aasta EM-finaalturniirile pääsejat. Igale divisjonile moodustatakse eraldi play-off, seega pääseb 2020. aasta EMile kindlasti vähemalt üks D-divisjoni esindaja.
  4. Kui alagrupivõitja on kindlustanud koha EMil läbi 2019. aastal mängitava tavapärase EM-valikturniiri, läheb tema koht play-off'is üle järgmisele võistkonnale sama divisjoni üldises paremusjärjestuses. Kui mõnes divisjonis on EM-ile mitte pääsenud koondiseid alla nelja, läheb vabaks jäänud koht üle järgmisele koondisele üldises paremusjärjestuses, kusjuures ükski alagrupivõitja ei tohi kuuluda samasse play-off'i nelikusse mõne kõrgema divisjoni võistkonnaga.

A-divisjoni 1. alagrupp

  • 6. sept Saksamaa – Prantsusmaa 0:0
  • 9. sept Prantsusmaa – Holland 2:1
  • 13. okt Holland - Saksamaa 3:0
  • 16. okt Prantsusmaa - Saksamaa 2:1
  • 16. nov Holland - Prantsusmaa 2:0
  • 19. nov Saksamaa - Holland

Tabel: Prantsusmaa 7, Holland 6, Saksamaa 1.

A-divisjoni 2. alagrupp

  • 8. sept Šveits – Island 6:0
  • 11. sept Island – Belgia 0:3
  • 12. okt Belgia - Šveits 2:1
  • 15. okt Island - Šveits 1:2
  • 15. nov Belgia - Island 2:0
  • 18. nov Šveits - Belgia 5:2

Lõppseis: Šveits 9, Belgia 9, Island 0.

A-divisjoni 3. alagrupp

  • 7. sept Itaalia – Poola 1:1
  • 10. sept Portugal – Itaalia 1:0
  • 11. okt Poola - Portugal 2:3
  • 14. okt Poola - Itaalia 0:1
  • 17. nov Itaalia - Portugal 0:0
  • 20. nov Portugal - Poola

Tabel: Portugal 7, Itaalia 5, Poola 1.

A-divisjoni 4. alagrupp

  • 8. sept Inglismaa – Hispaania 1:2
  • 11. sept Hispaania – Horvaatia 6:0
  • 12. okt Horvaatia - Inglismaa 0:0
  • 15. okt Hispaania - Inglismaa 2:3
  • 15. nov Horvaatia - Hispaania 3:2
  • 18. nov Inglismaa - Horvaatia 2:1

Tabel: Inglismaa 7, Hispaania 6, Horvaatia 4.

Hispaania alustas turniiri võimsalt, ent sai siis kaks kaotust järjest ja jäi edasipääsuta.

FOTO: - / AFP

B-divisjoni 1. alagrupp

  • 6. sept Tšehhi – Ukraina 1:2
  • 9. sept Ukraina – Slovakkia 1:0
  • 13. okt Slovakkia - Tšehhi 1:2
  • 16. okt Ukraina - Tšehhi 1:0
  • 16. nov Slovakkia - Ukraina 4:1
  • 19. nov Tšehhi - Slovakkia

Tabel: Ukraina 9, Tšehhi 3, Slovakkia 3.

B-divisjoni 2. alagrupp

  • 7. sept Türgi – Venemaa 1:2
  • 10. sept Rootsi – Türgi 2:3
  • 11. okt Venemaa - Rootsi 0:0
  • 14. okt Venemaa - Türgi 2:0
  • 17. nov Türgi - Rootsi 0:1
  • 20. nov Rootsi - Venemaa

Tabel: Venemaa 7, Rootsi 4, Türgi 3.

B-divisjoni 3. alagrupp

  • 8. sept Bosnia – Austria 1:0
  • 11. sept Põhja-Iirimaa – Bosnia 1:2
  • 12. okt Austria - Põhja-Iirimaa 1:0
  • 15. okt Bosnia - Põhja-iirimaa 2:0
  • 15. nov Austria - Bosnia 0:0
  • 18. nov Põhja-Iirimaa - Austria 1:2

Tabel: Bosnia 10, Austria 7, Põhja-Iirimaa 0.

B-divisjoni 4. alagrupp

  • 6. sept Taani – Wales 2:0
  • 9. sept Wales – Iirimaa 4:1
  • 13. okt Iirimaa - Taani 0:0
  • 16. okt Iirimaa - Wales 0:1
  • 16. nov Wales - Taani 1:2
  • 19. nov Taani - Iirimaa

Tabel: Taani 7, Wales 6, Iirimaa 1.

B-divisjonis alustas Bosnia ja Hertsegoviina turniiri kahe võiduga.

FOTO: Brian Lawless / PA Wire/PA Images

C-divisjoni 1. alagrupp

  • 7. sept Šotimaa – Albaania 2:0
  • 10. sept Albaania – Iisrael 1:0
  • 11. okt Iisrael - Šotimaa 2:1
  • 14. okt Iisrael - Albaania 2:0
  • 17. nov Albaania - Šotimaa 0:4
  • 20. nov Šotimaa - Iisrael

Tabel: Iisrael 6, Šotimaa 6, Albaania 3.

C-divisjoni 2. alagrupp

  • 8. sept Soome – Ungari 1:0
  • 8. sept Eesti – Kreeka 0:1
  • 11. sept Soome – Eesti 1:0
  • 11. sept Ungari – Kreeka 2:1
  • 12. okt Kreeka - Ungari 1:0
  • 12. okt Eesti - Soome 0:1
  • 15. okt Eesti - Ungari 3:3
  • 15. okt Soome - Kreeka 2:0
  • 15. nov Ungari - Eesti 2:0
  • 15. nov Kreeka - Soome 1:0
  • 18. nov Ungari - Soome 2:0
  • 18. nov Kreeka - Eesti 0:1

Tabel: Soome 12, Ungari 10, Kreeka 9, Eesti 4.

Soome alustas turniiri kahe 1:0 võiduga, nii Ungarile kui ka Eestile lõi värava ründaja Teemu Pukki. Lõpuks tagas kõva start ka tõusmise B-divisjoni.

FOTO: MARTTI KAINULAINEN / AFP

C-divisjoni 3. alagrupp

  • 6. sept Bulgaaria – Norra 1:0
  • 6. sept Küpros – Sloveenia 2:1
  • 9. sept Sloveenia – Bulgaaria 1:2
  • 9. sept Norra – Küpros 2:0
  • 13. okt Norra - Sloveenia 1:0
  • 13. okt Bulgaaria - Küpros 2:1
  • 16. okt Norra - Bulgaaria 1:0
  • 16. okt Sloveenia - Küpros 1:1
  • 16. nov Küpros - Bulgaaria 1:1
  • 16. nov Sloveenia - Norra 1:1
  • 19. nov Bulgaaria - Sloveenia
  • 19. nov Küpros - Norra

Tabel: Norra 10, Bulgaaria 10, Küpros 5, Sloveenia 2.

C-divisjoni 4. alagrupp

  • 7. sept Montenegro – Leedu 2:0
  • 7. sept Serbia – Rumeenia 2:2
  • 10. sept Leedu – Serbia 0:1
  • 10. sept Rumeenia – Montenegro 0:0
  • 11. okt Leedu - Rumeenia 1:2
  • 11. okt Montenegro - Serbia 0:2
  • 14. okt Rumeenia - Serbia 0:0
  • 14. okt Leedu - Montenegro 1:4
  • 17. nov Serbia - Montenegro 2:1
  • 17. nov Rumeenia - Leedu 3:0
  • 20. nov Serbia - Leedu
  • 20. nov Montenegro - Rumeenia

Tabel: Serbia 11, Rumeenia 9, Montenegro 7, Leedu 0.

D-divisjoni 1. alagrupp:

  • 6. sept Kasahstan – Gruusia 0:2
  • 6. sept Läti – Andorra 0:0
  • 9. sept Gruusia – Läti 1:0
  • 9. sept Andorra – Kasahstan 1:1
  • 13. okt Gruusia - Andorra 3:0
  • 13. okt Läti - Kasahstan 1:1
  • 16. okt Kasahstan - Andorra 4:0
  • 16. okt Läti - Gruusia 0:3
  • 15. nov Kasahstan - Läti 1:1
  • 15. nov Andorra - Gruusia 1:1
  • 19. nov Andorra - Läti
  • 19. nov Gruusia - Kasahstan

Tabel: Gruusia 13, Kasahstan 6, Andorra 3, Läti 3.

Ainsa Balti riigina D-divisjoni kuuluv Läti koondis on Rahvuste liigas jätkuvalt võiduta, olles noppinud vaid kolm viigipunkti.

FOTO: DAVID MDZINARISHVILI / REUTERS

D-divisjoni 2. alagrupp

  • 8. sept Luksemburg – Moldova 4:0
  • 8. sept Valgevene – San Marino 5:0
  • 11. sept San Marino – Luksemburg 0:3
  • 11. sept Moldova – Valgevene 0:0
  • 12. okt Valgevene - Luksemburg 1:0
  • 12. okt Moldova - San Marino 2:0
  • 15. okt Valgevene - Moldova 0:0
  • 15. okt Luksemburg - San Marino 3:0
  • 15. nov San Marino - Moldova 0:1
  • 15. nov Luksemburg - Valgevene 0:2
  • 18. nov Moldova - Luksemburg 1:1
  • 18. nov San Marino - Valgevene 0:2

Tabel: Valgevene 14, Luksemburg 10, Moldova 9, San Marino 0.

D-divisjoni 3. alagrupp

  • 7. sept Kosovo – Fääri saared 2:0
  • 7. sept Malta – Aserbaidžaan 1:1
  • 10. sept Aserbaidžaan – Kosovo 0:0
  • 10. sept Fääri saared – Malta 3:1
  • 11. okt Fääri saared - Aserbaidžaan 0:3
  • 11. okt Kosovo - Malta 3:1
  • 14. okt Aserbaidžaan - Malta 1:1
  • 14. okt Fääri saared - Kosovo 1:1
  • 17. nov Aserbaidžaan - Fääri saared 2:0
  • 17. nov Malta - Kosovo 0:5
  • 20. nov Kosovo - Aserbaidžaan
  • 20. nov Malta - Fääri saared

Tabel: Kosovo 11, Aserbaidžaan 9, Fääri saared 4, Malta 2.

D-divisjoni 4. alagrupp

  • 6. sept Makedoonia – Armeenia 2:0
  • 6. sept Liechtenstein – Gibraltar 2:0
  • 9. sept Armeenia – Liechtenstein 2:1
  • 9. sept Gibraltar – Makedoonia 0:2
  • 13. okt Armeenia - Gibraltar 0:1
  • 13. okt Makedoonia - Liechtenstein 4:1
  • 16. okt Armeenia - Makedoonia 4:0
  • 16. okt Gibraltar - Liechtenstein 2:1
  • 16. nov Gibraltar - Armeenia 2:6
  • 16. nov Liechtenstein - Makedoonia 0:2
  • 19. nov Makedoonia - Gibraltar
  • 19. nov Liechtenstein - Armeenia

Tabel: Makedoonia 12, Armeenia 9, Gibraltar 6, Liechtenstein 3.

Tagasi üles