Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Kevin Seraphin (vasakul) ja Cory Higgins.
Kevin Seraphin (vasakul) ja Cory Higgins. Foto: Alexander Shcherbak / Alexander Shcherbak/TASS

Korvpalli Euroliigas avas hooaja võiduga Mosvka CSKA, kes alistas koduväljakul Barcelona 95:75.

CSKA alustas kohtumist väga hästi ning juhtis poolajaks 51:29. Suure eduseisu taga oli teine veerandaeg, mille venelased võitsid koguni 18 punktiga.

Poolajapausilt tuli Barcelona tagasi sootuks teistsuguse hingamisega ning kolmas veerandaeg võidetigi 29:18. Ehk otsustavat veerandaega alustati 9-punktilisest kaotuseisust.

Barcelona kahjuks kontrollis viimast veerandaega aga mullune põhiturniiri võitja CSKA, kindlustades endale hooaja esimeses mängus 20-punktilise võidu.

CSKA resultatiivseim oli 18 punkti visanud Cory Higgins, mängu parimaks valitud Nando De Colo lisas 17 punkti. Barcelona resultatiivseim oli debütant Kyle Kuric 15 punktiga.