Peatreeneris pettunud prantslase ülestunnistus: tahtsin, et rahvuskoondis kaotaks!

Soccer Football - Europa League Semi Final Second Leg - Atletico Madrid v Arsenal - Wanda Metropolitano, Madrid, Spain - May 3, 2018 Arsenal's Laurent Koscielny reacts after sustaining an injury REUTERS/Juan Medina

FOTO: Juan Medina / Reuters

Laurent Koscielny võib olla prantslane, kuid see ei tähenda, et ta oleks suvisel MM-finaalturniiril meeskonnale jäägitult pöialt hoidnud. Canal+ telekanalile antud intervjuus tunnistas kaitsja, et vigasena jalgpallipeolt eemale jäämine tähendas talle hingelist lõhestumist.

«Ma tahtsin, et meeskond jõuaks kaugele, aga samas tahtsin ka, et nad kaotaksid,» rääkis Koscielny, kelle lootuse kuuluda hiljem maailmameistriks kroonitud Prantsusmaa koondisesse purustas Arsenali esindades Euroopa liiga poolfinaalis saadud põlvevigastus. «Mõned inimesed ütlevad kindlasti, et mis mõttes sa tahtsid, et Prantsusmaa meeskond kaotaks, aga sel hetkel ma nii tundsin.»

33-aastase Koscielny jaoks tähendas vigastus ka koondisekarjääri lõppu. Mehe sõnul tundis ta end pärast õnnetust meeskonna poolt hüljatuna. «(Peatreener Didier Deschamps) helistas mulle septembris mu sünnipäeval. Muidu mitte midagi. Paljud inimesed valmistasid mulle pettumuse, mitte ainult peatreener,» sõnas prantslane, kes sai kokku koondise särgis kirja 51 mängu.

Koscielny pole sel hooajal veel Arsenali eest väljakul käinud.

Tagasi üles