Kahekordne laskesuusatamise maailmameister võib kogu hooaja vahele jätta

Laura Dahlmeier

FOTO: FRANCOIS-XAVIER MARIT/AFP

Viimastel hooaegadel Laskesuusatamise täielikku maailma tippu kuulnud sakslanna Laura Dahlmeier võib halva ettevalmistuse tõttu hooaja sootuks vahele jätta.

Nimelt ei sujunud Dahlmeieri hooajaeelne ettevalmistus sugugi nii, nagu sakslanna oleks seda soovinud. Kõigepealt kukkus ta karmilt ATV-ga sõites, seejärel eemaldati tal tarkusehammas ja lisaks kõigele sellele on tal olnud mitmeid erinevaid haiguseid, vahendab Bild.

«Eraldi ei ole ükski neist tervisehädadest midagi liiga hullu, aga iga kord, kui tundsin end lõpuks tervena, tabas mind järjekordne tagasilöök. Praegusel hetkel ei ole ma sellises seisus, nagu professionaalsel tasemel sportimiseks ja treeninmiseks vaja oleks,» lausus Dahlmeier.

«Pean jälgima, kuidas minu keha kõike seda vastu võtab. Viimased nädalad on olnud minu jaoks tõeliselt keerulised. Ma ei välista varianti, et jätan kogu tuleva hooaja vahele,» rääkis Dahlmeier Saksamaa väljaandele.

Lisaks Dahlmeieri enda öeldule on ka Saksamaa laskesuusatamise koondise arstid kinnitanud, et Dahlmeieri organism on hetkel nii nõrk, et vaid kuus nädalat enne hooaja algust pole sakslannal treenimine isegi mitte mõeldav.

Tagasi üles