Veideman pärast show-kohtumist Balli meeskonnaga: ei mäleta, millal nii palju kolmeseid sisse viskasin

Täna kohtus Rapla korvpallimeeskond skandaalse ja kuulsa LaVar Balli poolt kokku pandud võistkonnaga, kus mängisid ka kaks tema poega - LiAngelo ja LaMelo. Ameerika võistkond alistas Rapla 135:123. Rapla meeskonna mängija Rain Veideman suurt rõõmu kohtumisest ei tundnud.

Kui Veidemani käest uuriti, mida ta sellest mängust arvab ja mis see tema jaoks täpsemalt oli, vastas korvpallur: «Raske on vastata küsimusele, mis asi see täpselt nüüd oli, tavaline show-mäng ehk. Ma arvan, et rahval oli lõbus vähemalt.»

«Ainuke mänguplaan oli täna üle ja peale ja seda me ka tegime. Ega siit peale show-mängu mida võtta pole. Selline ta on ja selliseks ta jääb. Vastased mängisid mingit imelikku kaitset. Need kaks venda põhimõtteliselt ju kaitses ei mänginudki. Oligi selle peale, kumb suudab rohkem sisse visata,» rääkis Veideman lühidalt mängust.

Veideman pikemalt vendadel Ballidel peatuda ei soovinud: «Ma ei kommentaari seda teemat, kõik mis ma sellest arvan jätan enda teada ja nii ongi. Minu jaoks oli see mäng nagu mäng ikka.»

Siiski leidis kogenud mängumees ka ise mängust midagi, mida ta positiivsena sellest mängust kaasa võtta sai: «Ma ei mäleta isiklikult, millal ma nii palju kolmeseid mängu jooksul sisse viskasin, aga see oli ka kõik.»

Tagasi üles