Tugeva lõpu teinud Rapla sai Valgas hooaja viienda võidu

Korvpallitreener Indrek Ruut (keskel) oma jüngritega nõu pidamas.
Korvpallitreener Indrek Ruut (keskel) oma jüngritega nõu pidamas. Foto: Siim Solman / Nädaline

Korvpalli Eesti meistrivõistluste tänases ainsas kohtumises alistas Rapla/Piimameister Otto võõrsil 63:58 Valga Korvpallikooli.

Viimasele veerandajale minnes oli Valga eduseisus, kuid pisut enam kui kolm minutit enne normaalaja lõppu suutis Rapla viigistada ja juhtima minna ning enam edu käest ei antud.

Rapla parim oli täna Andre Pärn 19 punktiga, Rait-Riivo Laane lisas 18 silma. Valga resultatiivseim oli Ando Tagamets 17 punktiga.

Valgale oli see ühe võidu kõrval üheksandaks kaotuseks, Raplal on aga nüüd kirjas viis võitu ja neli kaotust.