Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

NBA! Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers pühapäeval: Cavaliers LeBroni järgsel ajastul

Collin Sexton. FOTO: RON SCHWANE/AP

Kuningas LeBron on Cleveland Cavaliersi lõplikult hüljanud, kuid see ei tähenda, et veinipunastega oleks nüüd kõik. Ka lihtsurelikud on mängumehed, liites valemisse veel noore mängujuhi Collin Sextoni ning kaks eurooplast, saame löögijõulise tiimi. Keegi peab haarama aga tiimis praegu vakantse liidrirolli.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Cleveland Cavaliersi nimi kõnetab korvpallihuvilist nagu Shakespeare’i surematud kangelased klassikalise kirjanduse sõpru: nii nagu Verona armastajate draama, on ka LeBron Jamesi ja Cleveland Cavaliersi aastatepikkune kokku-lahku suhe erutanud südameid ja pannud valama hulgaliselt silmavett. Sedapuhku on LeBron kodulinna taas hüljanud ja nüüd arvatavasti lõplikult.

Elu aga läheb edasi isegi Clevelandis. Missuguseks kujuneb tulevik nüüd, kui Cavaliersi meeskond koosneb kõigest lihtsurelikest?

Kolmekordse NBA meistri ja neljakordse MVP tähtsust klubiorganisatsioonile ja kogu osariigi korvpallile on võimatu üle hinnata, see korrigeerib kõvasti pealtvaatajate hulka ja on sedakaudu tihedalt seotud teenitava tuluga. Samuti mõjutab tõeline valitseja kõrgeima konkurentsivõimega tiimi komplekteerimist. Kõigest sellest ilmajäämine on mõistagi korvamatu kahju, kuid tegelikult saab korvpalli mängida ka ilma sädeleva butafooriata. Kui vaid mängijaid leiduks. Aga Cavaliersil leidub – ka pärast pereheitmist.

Tagasi üles
Back