Lewandowski aitas Bayerni tagasi rajale

Merili Luuk
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Foto: JOHN MACDOUGALL / AFP

Saksamaa hiiu Müncheni Bayerni käsi käib võrreldes Hispaania suurklubi Madridi Realiga veidi paremini. Viimases neljas kohtumises kaotuskibedust tundnud Bayern sai lõpuks võidu, alistades Saksamaa kõrgliiga kaheksandas voorus võõrsil Wolfsburgi 3:1.

Võidule rajas tee Robert Lewandowski, kes avas pooltunni möödudes skoori, lõi teise poolaja alguses veel ühe värava ning andis 72. minutil James Rodriguezele väravasöödu. Wolfsburgi auvärava lõi Wout Weghorst.

Saksamaa kõrgliiga liidrina jätkab Dortmundi Borussia, kes alistas kindlalt 4:0 Stuttgardi.

Kaheksa vooru järel on Dortmundil 20 ja Bayernil 16 punkti.