Väljakul kaklema läinud korvpallurid said mitmemängulised karistused

Lonzo Ball ja Carmelo Anthony hoaivad Brandon Ingrami tagasi

FOTO: Jayne Kamin-Oncea / USA TODAY Sports

NBA hooaja esimese skandaaliga hakkama saanud Brandon Ingram, Rajon Rondo ja Chris Paul said väljakul korraldatud segaduse eest mängukeelud.

Los Angeles Lakers'i ja Houston Rocketsi vaheline kohtumine läks ootamatult tuliseks, kui neljandal veerandajal neli minutit enne mängu lõppu tabas James Harden Brandon vastu veaga kahese. Ingramile see ei meeldinud ning ta lükkas Hardenit selga, teenides tehnilise vea.

Seejärel läksid jätkuolukorras omavahel kaklema Rondo ja Paul. Paul torkas Rondot sõrmega näkku, mille peale Rondo Houstoni mängijat lõi. Ka Paul ei jäänud vastust võlgu, lüües Rondot tagasi. Seejärel otsustas olukorda taasliituda hetkeks mässust eemal olnud Ingram, kes jooksis platsile tagasi ning osales samuti kakluses.

NBA ametlikus teadaandes oli kirjas, et kõik kolm mängijat osalesid kakluses ning seetõttu saavad ka kõik mängijad karistada. Ingrami karistati nelja mängu pikkuse keeluga, Rondo pääses kolme mängu pikkuse keeluga. Kõige lihtsamalt pääses Paul, kellele määrati kahe mängu pikkune keeld. Kõik klubid pääsesid ilma rahatrahvideta.

«Ingrami karistati, kuna ta tuli agressiivselt uuesti olukorda, kuna tema alustas kaklust ning kuna ta lõi Paul'i. Rondo sai karistada füüsilise agressiooni eest – ta lõi Pauli mitmel korral ja lisaks sülitas tema poole. Paul sai karistada Rondo näo puutumise ja teele saadetud löökide eest,» seisis NBA ametlikus avalduses.

Mäng lõppes Houstoni 124-115 võiduga, kui mängu parimana kogus olukorras osaline olnud Harden 36 punkti, andis 5 korvisöötu ning võttis 7 lauapalli.

Tagasi üles