Tihe nädalavahetus Eesti-Läti korvpalliliigas lõppes Rapla jaoks võidukalt

Rapla Avis/Utilitas FOTO: Liis Treimann

Lõppenud nädalavahetusel Eesti-Läti korvpalliliiga raames Lätis miniturneel käinud Rapla suutis pärast laupäevast suurt allajäämist tugevale BK Ventspilsile ennast koguda ning pühapäeval võeti 89:82 võit BK Liepaja vastu.

Kohtumine Liepajas peeti ära üsnagi piiratud ressursiga, kui kahe meeskonna peale käis väljakul kõigest 15 mängijat. Rapla Avis/Utilitas alustas kohtumist paremini ja võitis avaveerandi 8 punktiga. Edasi hoiti küll pidevalt väikest edu, kuid Liepaja tuli kolmanda veerandi keskel korra viigini 51:51, aga päris ette lätlased ennast võidelda ei suutnud.

Kaheksale mehele võimaluse andnud Aivar Kuusmaa hoolealustest kerkis 21 punkti, 8 resultatiivse söödu ja 5 lauapalliga parimaks Rain Veideman, Dominique Hawkins lisas 19 silma ja 4 söötu, Hunter Mickelson 14 punkti, 9 lauapalli ja 3 vaheltlõiget ning Gregor Ilvese kontole kogunes 12 punkti.

Seitsme mängijaga läbi ajanud Liepaja kasuks tõi Justin Johnson 29 punkti, 4 lauapalli ja 4 söötu, Taylor Bessick kogus kaksikduubli 15 punkti ja 13 lauapalli ning Roberts Krastinš lisas 14 silma ning 5 lauapalli.

Liigatabelis on Rapla nüüd kolme võidu ja nelja kaotusega 15 meeskonna hulgas 10. kohal, BK Liepaja (1-6) on eelviimane ehk 14. Rapla järgmine mäng on 3. novembril, kui koduväljakul võetakse vastu TalTechi (3-3) meeskond.

Tagasi üles
Back