Karjääri parima võidu saanud Kuuba tuli Saksamaal 9. kohale

Kristin Kuuba.
Kristin Kuuba. Foto: Eesti sulgpalliliit

Sulgpalli maailma karikaetapil Saksamaal Kristin Kuuba, kes eile sai võidu maailma 33. reketi hispaanlanna Beatrice Corralese üle, täna enam võidukalt jätkata ei suutnud ja leppis 9. kohaga.

Eilses avaringi mängus karjääri parima võidu saanud Kuuba (BWF 84) läks ka teises ringis vastamisi endast oluliselt maailma edetabelis kõrgemal paikneva mängijaga, eestlanna vastaseks tuli Inglismaa esireket Chloe Birch (BWF 49).

Kuuba alustas kohtumist saades kiire edu ja võitis kindlalt esimese geimi 21:14. Teise geimi alguses suutis aga Birch taktikat muuta ning viis oma mängu kiiremaks ja ründavamaks, millele Kuuba enam vastukäiku ei leidnud. Kohtumine lõppes Birchi võiduga 14:21, 21:7, 21:10.

Kuuba järgmine võistlus on juba järgmisel nädalal Norras Euroopa karikaetapil.