Tagasilöök: Kalev/Cramo lendas Venemaale ilma liidriteta

Ivan Almeida Kalev/Cramo särgis

FOTO: Sander Ilvest

BC Kalev/Cramo jätkab korvpalli Ühisliiga hooaega laupäeval võõrsil Krasnodari Lokomotiiv-Kubani vastu. Küll aga peab Eesti meister hakkama saama ilma Kristjan Kanguri ja Ivan Almeidata.

Nii meeskonna suurim punktikütt Almeida kui kapten Kangur jätavad jalavigastuse tõttu mängu vahele. Kumbki meestest ei lennanud ka Venemaale kohale. Donaldas Kairys saab Krasnodaris seega kasutada vaid üheksat mängijat, sest koju jäi ka pühapäevases Saraatoviga kohtumises pea vastu tugeva hoobi saanud Tanel Sokk, kirjutab Kalev/Cramo pressiteates.

Mullu põhiturniiri kolmandana lõpetanud, kuid veerandfinaalis mängudega 0:3 Moskva oblasti Himkile alla jäänud Krasnodari juhendab kolmandat hooaega karmi käega serblane Saša Obradovic. Tänavust hooaega alustas Krasnodar muljetavaldava 96:64 võiduga Peterburi Zeniidi üle, kuid kohe järgmises mängus kaotati Kaasani Unicsile 75:79. Nii VEF-ist kui Nižni Novgorodist sai meeskond jagu kindlalt, lõppskoorid vastavalt 92:63 ja 88:75.

Tugevuselt teist eurosarja Eurocupi alustas Krasnodar nelja järjestikuse võiduga Gdynia (Poola), Limoges’i (Prantsusmaa), Bursa (Türgi) ja Zagrebi üle, enne kui viimatises mängus jäädi kolmapäeval 75:83 alla Berliini Albale. Ühes sakslastega jagatakse B-alagrupis nüüd ka esikohta.

Krasnodar on üks väheseid Ühisliigas mängivaid meeskondi, kes pole kunagi Kalevile kaotanud (10-0). Novembris peab Kalev kokku vaid kolm Ühisliiga mängu, ees ootavad veel nii kodumäng Poola klubi Zielona Goraga (1-2) kui võõrsilmäng Peterburi Zeniidiga (1-2).

Laupäeval kell 15.00 algavast kohtumisest teeb otseülekande Kanal 12 ja Postimees.

Tagasi üles