Valga/Valka korvpallimeeskond vallandas peatreeneri

Armands Misus

FOTO: Arvo Meeks

Eesti-Läti korvpalliliigas mängiv BC Valga-Valka meeskond vallandas peatreeneri Armands Misuse ning uueks peatreeneriks on palgatud Mihhail Karpenko.

Kuna Misus ei suutnud meeskonna juures veedetud kahe ja poole kuu jooksul positiivset muutust tuua, otsustati asendust leida. Misus oli peatreenerina ametis seitse kohtumist, millest vaid üks võita suudeti. Uueks treeneriks saanud Karpenko töötab Kasahstani korvpallikoondise peatreenerina, eelmisel aastal juhendas ta VTB ühisliigas mängivat Astanat.

«Valga-Valka hooaja algus pole olnud selline, nagu loodetud ja peame tunnistama, et Misus ei suutnud meeskonna potentsiaali ära kasutada. Hooaja päästmiseks tuli teha mingisugune muudatus,» rääkis klubi juhtkonna liige ning Valka linnapea Vents Armands Krauklis Läti väljaandele Sportacentrs.

Meeskonna mängiv mänedžer Robert Peterson oli samuti päri faktiga, et meeskond vajas muutust uue motivatsiooni leidmiseks: «Selline juba korvpalli elu on – kui tulemusi ei tule, on vaja asjad ümber korraldada.»

Karpenko peab esimese kohtumise Valga/Valka peatreenerina sel reedel, kui kodus mängitakse Ventspilsiga.

Tagasi üles
Back