Jurkatamme koduülikool jätkas hooaega 43-punktilise võiduga

Taavi Jurkatamm (kollases).
Taavi Jurkatamm (kollases). Foto: Isaac Brekken / AP

Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons jätkasid USA korvpalli üliõpilasliigat hiigelvõiduga, kui läinud ööl alistati hooaja teises mängus koduväljakul Maine Black Bears koguni 93:50.

Kohtumist 10:0 spurdiga alustanud San Francisco ei jätnud külalistele mingit võimalust ja võitis avapoolaja 44:20, kirjutab Korvpall24.ee. Teine poolaeg oli eestlase koduülikooli jaoks vaid vormistamise küsimus.

Vahetuspingilt viimaseks kümneks minutiks mängu sekkunud Jurkatamm sai kirja kaks lauapalli ja kaks pallikaotust. Meeskonna resultatiivseim oli üleplatsimehena 22 punkti toonud Charles Minlend.