Läti jalgpallikoondis ei võitnud Rahvuste liiga D-divisjonis ühtegi mängu

Kris Ilves
Läti jäi avapoolajal Andorra vastu arvulisse vähemusse.
Läti jäi avapoolajal Andorra vastu arvulisse vähemusse. Foto: ALBERT GEA / REUTERS

Läti jalgpallikoondis mängis Rahvuste liiga D-divisjoni viimases alagrupimängus võõral väljakul väravateta viiki Andorraga.

Läti jäi mõned minutid enne poolajavilet keerulisse olukorda, kui Valerijs Sabala sai punase kaardi ja pidi väljakult lahkuma. Terve teise kolmveerandtunni vähemuses mänginud Läti ei suutnud Rahvuste liigas võiduarvet avada ja leppis Andorraga 0:0 viiki.

Alagrupis saavutasid neli viiki ja kaks kaotust kogunud lätlased Gruusia ja Kasahstani järel kolmanda koha. Andorrat edestasid nad paremate väravate vahega, mõlemad omavahelised mängud jäid 0:0 viiki.

Alagrupi lõppseis: 1. Gruusia 16 punkti (väravate vahe 12:2), 2. Kasahstan 6 p (8:7), Läti 4 p (2:6), 4. Andorra 4 p (2:9).