Kangur Kalevi laatsaretist: meil on iga päev uus ja huvitav, nagu lõbustuspargis

Kristjan Kangur FOTO: EERO VABAMÄGI / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Kolme nädala eest Ühisliigas võõrsil Riia VEFile alla jäänud Kalev/Cramo ei suutnud kodus Eesti-Läti liiga raames revanši võtta. Kalevi spordihallis jäid 91:82 peale lätlased.

«Puudu jäi paljudest asjadest, eelkõige meestest - mängisime lühikese koosseisuga,» ütles Kristjan Kangur intervjuus ERR-ile, vahendab ERRi spordiportaal.

«Me ei suutnud oma mänguplaanist kinni pidada. Me teadsime, et nad on head viskajad, ja proovisime nende tugevust elimineerida, aga ei suutnud,» võttis Kalevi peatreener Donaldas Kairys mängu pettununa Postimehele kokku.

Kalev andis mänguks üles kümme mängijat, kuid neist ei pääsenud väljakule Martin Dorbek, Landen Lucas ja Madis Soodla. Lisaks on vigastatud Ivan Almeida ja Maksim Salaš. Pidades silmas Ühisliigat, kus Kalev jahib play-off’i kohta, pole need head uudised.

«Meil on iga päev uus ja huvitav, nagu lõbustuspargis,» kommenteeris Kangur. «Mõni vend tuleb juurde ja mõni kaob ära. See on nii igal meeskonnal, selle taha ei saa peitu pugeda. Peame lihtsalt tööd edasi tegema, hambad ristis edasi rabelema ja ega siin muud rohtu küll ei ole.»

Kalevit ootab Eesti-Läti liigas veel mänge: võõrsil Pärnu, võõrsil Valga-Valka, kodus Jurmala, võõrsil TalTech, kodus VEF. Ehk suure tõenäosusega neli kohustuslikku võitu ja seejärel järjekordne printsipiaalne lahing, mis toimub 9. jaanuaril Riias.

Just omavahelised mängud VEFi ja Ventspilsiga ilmselt otsustavad, millisel kohal lõpetab Kalev põhihooaja. Praegu on Kalevi saldo üks-üks, aga võõrsilmängud ootavad ees.

Tagasi üles
Back