Madridi Real taas hädas? Solari juhendamisel võeti vastu esimene üllatuskaotus

Eibari mängijad tähistamas järjekordset väravat.

FOTO: Alvaro Barrientos / AP

Hispaania tippklubi Madridi Real sai pärast uue peatreeneri Santiago Solari ametisse määramist esimese suure kaotuse, kui üllatluslikult jäädi koduliigas 0:3 alla Eibarile.

Oktoobri lõpus sai Real koduliigas karmi 1:5 kaotuse FC Barcelonalt. Pärast seda kohtumist lasti lahti meeskonna peatreener Julen Lopetegui ning teda asus asendama Solari. Pärast Solari juhendama asumist oli Real võtnud aga neli kindlat võtu.

Hispaania kõrgliiga 13. voorus kohtuti aga liigas 14. kohta hoidva Eibariga. Koduväljakul mänginud Eibar pani kodupubliku rõõmuks kohe alguses täiskäigu sisse ning juba 16. minutil viis Gonzzalo Escalante meeskonna 1:0 Reali vastu juhtima.

Madridi meeskond ei suutnudki kogu kohtumise vältel liiga ohtlikuks saada. Teisel poolajal suutis Eibar hoopis eduseisu suurendada – 52. minutil viis Sergio Enrich Eibari 2:0 juhtima ning viis minutit hiljem tegi Kike lõppseisuks 3:0.

Pärast 13. mängitud vooru on Real kogunud 20 punkti ja asub kuuendal kohal olles liidrist Barcelonast maas nelja punktiga, aga Barcelonal on peetud üks kohtumine vähem. Eibar tegi võiduga tabelis hetkel suure tõusu ning asub hetkel seitsmendal kohal.

Tagasi üles