Margus Hundi meeskonnakaaslane sai Rubens Barrichello poja bossiks

Millerid (vasakul) ja Barrichellod.

FOTO: www.MillerVinatieriMotorsports.com

Barrichellodest on saamas vormelidünastia: Rubens võitis oma 19-aastase F1-karjääri jooksul kokku 11 GP-etappi, nüüd on sammu mõnele tippsarjale lähemale astunud ka tema 17-aastane poeg Eduardo.

Eduardo Barrichello osales möödunud hooajal USA F4 meistrivõistlustel, kus sai 20. koha. Uueks aastaks kolib noormees IndyCari sõsarsarja USF2000, kus liitub uue võistkonna Miller Vinatieri Motorsportsiga.

«Me oleme väga elevil, et saame liituda USF2000 sarjaga ja alustame teed IndyCari, sest see on ideaalne samm Eduardo ja tema võidusõitjakarjääri jaoks,» kommenteeris uudist Rubens Barrichello.

Sealjuures on 17-aastane Barrichello tiimi kogenum piloot. Miller Vinatieri Motorsportsi teiseks sõitjaks on meeskonna ühe omaniku, endise IndyCari sõitja Jack Milleri poeg Jack William Miller, kes on sündinud 2005. (!) aastal.

Teine pool tiimi nimest, Vinatieri, kuulub NFLi ajaloo resultatiivseimale mängijale, Margus Hundi meeskonnakaaslasele Indianapolis Coltsi ridadest, Adam Vinatierile.

«Mitte ainult ei ole ma Jack Williami suur austaja, aga olen ka läbi tema karjääri olnud Rubensi fänn. Loodan, et jõuan tulevikus paljudele võidusõitudele ja ulatan abikäe kasvatamaks edukat meeskonda,» sõnas 45-aastane Vinatieri, kelle põhifookus on praegu jätkuval jalgpallurikarjääril.

Tagasi üles