Eesti alistas MMil tähtsas kohtumises Poola

Eesti saalihokikoondis.
Eesti saalihokikoondis. Foto: Tairo Lutter

Eesti saalihoki koondis alistas täna olulises kohtumises Poola 4:3.

Esimesel kolmandikul jäi Eesti koondis Poola vastu 0:1 kaotusseisu ning teisel kolmandikul asus Poola kogunisti 2:0 juhtima, kuid Patrik Markuse ja Ken Pähni väravatest viigistas kolmandiku lõpuks Eesti seisu 2:2 peale.

Viimasel kolmandikul viskas Lukasz Chlebda oma mängu kolmanda värava ja nii asus taas Poola mängu jutima. Eesti koondis ei andnud aga alla ning Partrik Kareliusson tõi tabloole taas viiginumbrid ja Ken Pähni teine tabamus tõi Eestile üliolulise 4:3 võidu. Nüüd jääb Eestil alagrupis veel mängida Taiga.

Eesti on juba varasemalt Austraalia 11:5 alistanud ning tähtsas mängu võiduga tagati pääs kaheksandikfinaali. Tänu B-alagrupis Norra saavutatud 9:3 võidule Taani üle on suure tõenäosusega Eesti vastaseks kaheksandikfinaalis Taani.