Sappineni värav aitas meeskonna liidriks

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Rauno Sappinen.
Rauno Sappinen. Foto: FC Den Bosch / Instagram

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rauno Sappinen tegi Hollandi kõrgliigas taas skoori, kui aitas koduklubil Den Boschil viigistada Utrechti duubelmeeskonnaga.

Utrecht läks kohtumist 20. minutil Sylla Sowi väravast juhtima, kuid Sappinen viigistas 75. minutil seisu. Tulemusega 1:1 ka kohtumine lõppes. Sappinen on Hollandi esiliigas löönud nüüd kuus väravat.

Den Bosch tõusis tänu viigipunktile liiga liidriks, sest Go Ahead Eagles kaotas 1:5 PSV duubelmeeskonnale. Den Boschil on tabelis 33 punkti, Go Ahead Eaglesil ja Rotterdami Spartal 32 punkti.