Chelsea šokeeris Manchester Cityt, Liverpool on liiga liider!

David Luiz väravat tähistamas. FOTO: EDDIE KEOGH/REUTERS/SCANPIX

Manchester City domineeris lahingut Londoni Chelseaga. Aga teatavasti, kui ise ei löö, siis lüüakse sulle. Ja nõnda läkski Londoni Chelsea Premier League’i 16. vooru kohtumist avapoolaja lõpus 1:0 juhtima. Sellest hetkest olid jämedad otsad duellis juba pealinlaste käes

Vastu mängu kulgu tulnud avavärava lõi Ngolo Kante 45. minutil. Chelsea 2:0 võidu vormistanud tabamuse autoriks sai David Luiz. Lõpuks oli tegi ausa tulemusega, sest eriti teisel poolajal, kui olnuks vaja kaotusseisust välja tulla, näidati harjumatult ilmetut mängu.

City jaoks oli tegu hooaja esimese kaotusega. Täpsemalt, viimati kaotati koduliigas üldse aprillikuus. Üldse pole City harjunud tõsisemate nahutamistega: tegu on esimese korraga, kui nad on kaotanud kahe või enama väravaga pärast 2017. aasta jaanuari, mil Everton šokeeris Manchesteri klubi 4:0 ketukaga.

See tulemus tähendab ühtlasi, et Inglismaa kõrgliigal on uus liider! Tänane 4:0 võit Bournemouthi üle annab Liverpoolile City ees ühepunktilise edu. Liverpool on ühtlasi ainus meeskond, kes tänavu Inglismaal veel kaotusekibedust tundnud pole.

Chelsea kerkib selle tulemusega liigas vähemalt ajutiselt taas kolmandaks – olenevalt õhtuse Tottenhami ja Leicesteri mängu tulemusest.

Tagasi üles
Back