Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Miedz Legnica / Facebook

Henrik Ojamaa sai Poola kõrgliigas teist kohtumist järjest kirja värava, kui teeniti teine järjestikune võit.

Ojamaa koduklubi Legnica Miedz kohtus Zabrze Gornikuga. Miedzil õnnestus kirja saada väärtuslik 3:1 võit. Ojamaa tegi kaasa kogu kohtumise ning 61. minutil viis koduklubi mängu 3:0 juhtima.

Lisaks Ojamaale käis Miedzi eest platsil ka teine eestlane Artur Pikk, kes sekkus mängu vahetusest 86. minutil. Eelmises voorus suutis Miedz alistada 2:0 Krakowi Wisla, kui Ojamaa samuti värava kirja sai.

18 peetud kohtumise järel on Miedz hoidmas koduliigas 12. kohta 19 punktiga. Liigat juhib Gdanski Lechia 37 punktiga.