Kivistik sai murdmaajooksu EMil Eesti sportlastest parima koha

Murdmaajooksu Euroopa meistrivõistlustel Hollandis Tilburgis sai eestlastest parima koha Kaur Kivistik, kes teenis ajaga 30.50 58. koha.

Olavi Allase sai 31.14ga 68. koha ja Karel Hussar oli 81., tema ajaks oli 32.34.

Meeste võit läks Norrasse Filip Ingebrigtsenile ajaga 28.49, hõbedale jooksis end Belgiat esindav Isaac Kimeli 28.52ga ning pronksile tuli 28.56ga türklane Aras Kaya.

U23 klassis esindas Eestiti kaks jooksjat. Leonid Latsepov sai ajaga 26.31 86. koha, Mark Abner oli 87., saades kirja tulemuse 26.42. Euroopa meistriks krooni U23 arvestuses prantslane Jimmy Gressier 23.37ga.