Tais esikümnesse sõitnud Männi: startidega oli probleeme

Marten Männi.

FOTO: Erakogu

Tais Pattayas sõideti möödunud nädalavahetusel selle aasta jetispordi maailmakarikavõistlused King’s Cup. Marten Männi saavutas klassis Pro Ski GP nelja sõidu kokkuvõttes kaheksanda koha.

Nädalavahetusele pani ilusa punkti viimase sõidu neljas koht. See andis hea tunde enne sellel nädalal sõidetavat maailmameistrivõistluste viimast etappi. Kahes esimeses sõidus oli Männi üheksas, kolmandas 11. ja viimases stardis siis nagu eelnevalt mainitud neljas koht. Nelja sõidu kokkuvõttes tuli üldvõitjaks viimase sõidu võitja Raphael Maurin, teine oli Quinten Bossche ja kolmas Kevin Reiterer.

«Oli üsna keeruline võistlus. Tegime palju tööd, et saada jeti seaded sobivaks ja startidega oli probleeme. Kuigi esimese kolme vooru tulemused seda ei näidanud, siis tundsin, et kiirus on meil olemas. Viimases stardis sain hästi minema ja seeläbi ka esiotsa meestega võidelda kuni lõpuni. Suured tänud kogu tiimile, kes tegid ära suure töö nii enne võistlust kui ka selle ajal,» võttis Männi King’s Cup sõidud kokku.

Juba sellel nädalal, alates teisipäevast sõidetakse Araabia Ühendemiraatides Sharjah’s selle aasta viimane jetispordi MM-etapp. Männi hoiab seal hetkel Ski GP1 klassis seitsmendat kohta. Niinimetatud maailma jooksvas edetabelis, kus võetakse arvesse nii teisi tiitlivõistlusi kui ka kohalikke meistrivõistlusi, on tänavustel Euroopa meistrivõistlustel hõbeda ja pronksi võitnud ning Põhjamaade ja Eesti meistriks tulnud Männi edetabeli liider.

Tagasi üles
Back