Kris Ilves

Kalev/Cramo saavutas Eesti-Läti korvpalliliigas ühe kaotuse kõrvale hooaja 11. võidu, alistades kodusaalis 104:56 punase laterna Jekabpilsi, kes jätkab endiselt võiduta.

Kalev alustas mängu 12:0 spurdiga, kui Jekabpils jõudis esimest korda korvini viiendal minutil. Esimene poolaeg kuulus 25:10, avapoolaeg koguni 48:22 valitsevale Eesti meistermeeskonnale. Teisel poolajal Kalevil võidu vormistamisega probleeme ei tekkinud.

Kalevi leedulasest peatreener Donaldas Kairys jagas kümne hoolealuse vahel mänguminuteid üsna võrdselt ja punktid jagunesid järgmiselt: Tanel Kurbas 21, Kristjan Kitsing 16, Janari Jõesaar 15, Martin Dorbek 12, Arnett Moultrie 11, Tanel Sokk 8, Chavaughn Lewis 7, Kristjan Kangur 7, Branko Mirkovic 5, Madis Soodla 2. Jekabpilsi resultatiivseim oli 11 punkti visanud Jurijs Aleksejevs.

Kalev/Cramo (11-1) hoiab Olybet Eesti-Läti korvpalliliigas Ventspilsi (11-1) ja Riia VEFi (9-1) ees esikohta. Jekabpils (0-11) paikneb 15 meeskonna konkurentsis kindlalt viimasel kohal.