Kaitsjatekriisi sattunud Liverpool kaotas luumurru tõttu teisegi põhimehe

Joel Matip (pikali) peab pidama mängupausi, oma võimaluse saab seetõttu ilmselt Dejan Lovren (püsti).

FOTO: JON SUPER / Action Images via Reuters / Scanpix

Liverpooli jalgpalliklubi sai järjekordse kehva uudise, kui selgus, et keskkaitsja Joel Matip peab pidama vähemalt pooleteise kuu pikkuse vigastuspausi.

Matip kukkus teisipäevaõhtuses Meistrite liiga 1:0 võidumängus Napoli vastu õnnetult õlale ning viidi haiglasse, kus arstid tuvastasid tal rangluumõra. Vigastus vajab operatsiooni, mis tähendab, et Matipit on parimal juhul tagasi väljakule oodata jaanuari lõpus või veebruari alguses.

Kamerunlase kaotamine on Liverpooli jaoks seda valusam, et alles eelmisel nädalal sai liigamängus Burnleyga vigastada senine põhikeskkaitsja Joe Gomez. Temalgi diagnoositi luumurd, mis tähendab umbes sama pikka vigastuspausi.

Liverpool jõudis küll võiduga Napoli üle Meistrite liigas 16 parema sekka, ent seal tuleb kaheksandikfinaali avamängus hakkama saada ilma Matipi keskkaitsepartneri Virgil van Dijkita. Hollandlane sai mängus Napoliga kollase kaardi, mis jätab ta veebruari keskel peetavast järgmisest mängust eemale.

Peale van Dijki on Liverpooli esindusmeeskonna ridades puhastest keskkaitsjatest nüüd alles vaid Dejan Lovren. Sel hooajal on horvaat aga platsil käinud vaid neljas liigamängus, sest peatreener Jürgen Klopp on eelistanud keskkaitses Gomezi ja van Dijki teeneid.

Tagasi üles
Back