Fourcade jõudis uhke tähiseni, tema koondisekaaslane tegi koomilise prohmaka
Bø põrus

Martin Fourcade

FOTO: Sergei Grits / AP

Kui Martin Fourcade oli Hochfilzeni MK-etapil jälitussõidu viimase tiiru puhtalt läbinud, viibutas ta sõrme. Prantslane jõudis seejuures karjääris uhke tähiseni, sest nüüd on ta suutnud 50 MK-etapil tiirud läbida eksimusteta. Fourcade'ile oli tänane 72. individuaalne MK-etapivõit.

Jälitussõitu teiselt kohalt alustanud Fourcade tõusis esimeseks pärast teist lasketiiru, kui eile võitnud Johannes Thingnes Bø tegi kolm möödalasku. Norralane eksis suisa kuuel korral ning leppis üheksanda kohaga.

Teise koha nimel pidasid vägeva võitluse sakslane Arnd Peiffer ja suurepäraselt lasknud norralane Vetle Sjastad Christiansen. Sakslase suusakiirus jäi aga peale. Kaotust Fourcade'ile kogunes +13,7. Christansen jäi norralasele alla 2,4 sekundiga.

Kentsakas äpardus juhtus viimase lasketiiru järel aga Fourcade'i koondisekaaslasel Antonin Guigonnat'l. Möödalasu teinud prantslane arvas, et ta lasi puhtalt ning sõitis julgelt edasi, arvates, et on neljandal kohal, kuid talle anti siiski märku, et ta peab trahviringile minema. Prantslane sai 16. koha.

Tagasi üles