Jürgen Klopp vallandatud Mourinho kohta: keegi ei saa temalt ära võtta tema saavutusi

Jose Mourinho ja Jürgen Klopp

FOTO: OLI SCARFF/AFP/Scanpix

Manchester United teatas täna hommikul, et pärast viimast 1:3 kaotust Liverpoolile on meeskonna peatreener Jose Mourinho vallandatud. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tunneb portugallasele kaasa.

«Ta on väga võitlushimuline mees. Ta soovib saavutada kõik, mis võimalik on ja annab endast alati parima. Ma austan temasugust treenerit väga,» rääkis Klopp kohalikule väljaandele Liverpool Echo.

«Ta on tegelikult olnud tõeliselt edukas treener. Ma usun, et viimased paar kuud Unitedi meeskonnas polnud kellegi jaoks nauding ning kõige enam kannatas kogu selle taustal just Mourinho,» lausus Klopp.

«See ei ole tore, kui sul on vaja igal päeval vastata täpselt samasugustele küsimustele seoses kehvade esitustega. Vaatamata kõigele ei saa keegi temalt ära võtta neid autasusid, mida ta aastate jooksul võitnud on,» seletas Liverpooli peatreener.

«Ma loodan, et ta ka ise mõtleb selle peale, mida ta saavutanud on, mitte selle peale, mis viimastel kuudel toimus. Temasugune imeline treener ei tohiks kindlasti püssi põõsasse visata,» lausus Klopp lõpetuseks.

Tagasi üles