Tipphetked: Klavanita mänginud Cagliari võttis lähirivaali vastu tähtsa võidu

Ragnar Klavan sai taas vigastada ning teisel jõulupühal koduklubi Cagliarit Itaalia kõrgliigas aidata ei saanud, kuid Cagliari alistas tähtsas kohtumises 1:0 Genoa.

Eelnevas kohtumises 1:3 kaotuse saanud Cagliari suutis sel korral end lähirivaali Genoa vastu paremini häälestada vaatamata sellele, et kooseisust olid puudu nii Klavan, Charalampos Lykogiannis ning Lucas Castro. 

Avapoolaeg kohtus küllaltki võrdselt, kuid paremaid võimalusi omas avapoolajal Cagliari ning avapoolajale lisatud lisaminutitel suutis Cagliari poolt Diego Farias olla täpne ja koduvõistkonna 1:0 juhtima viia. 

Kuigi ka teisel poolajal olid omad võimalused nii Cagliaril kui ka Genoa'l, ei suutnud kumbki meeskond enam sihile jõuda ja nii sai Cagliari tabelisse kirja neljanda võidu, millega tõusti tabelis 13. kohale.

Terve mäng järelvaadatav:

ENNE MÄNGU:

Cagliari klubi koduleht kirjutab, et Klavanit vaevab parema tuharalihase probleem. Ilmselt oli see vigastus ka põhjus, miks eestlane enne jõule 1:3 kaotusmängus Rooma Lazioga juba avapoolaja järel välja vahetati.

Jõulud on Itaalia kõrgliigas tihe periood. Tänasele mängule järgneb juba laupäeval kohtumine Udinesega. Cagliari on kõrgliigatabelis 17 punktiga 14. kohal, Genoal on kaks punkti rohkem.

Tagasi üles