Tipphetked: Klavanita Cagliari jäi sündmusterohkes mängus alla Udinesele

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis tulises mängus hädavajalikud võidupunktid Udinese, kes alistas koduväljakul 2:0 Ragnar Klavanita mänginud Cagliari.

Udinese läks kohtumist juhtima 39. minutil tänu Ignacio Pussetto tabamusele. Teine poolaeg algas Cagliari jaoks katastroofiliselt, sest Luca Ceppitelli teenis punase kaardi. Seitse minutit hiljem kasvatas Valon Behrami Udinese eduseisu kaheväravaliseks.

Mängu 61. minutil oli Udinesel võimalik 3:0 juhtima minna, ent väravavaht Alessio Cragno tõrjus Kevin Lasagna löögi. 79. minutil teenis Udinese poolkaitsa Rolando Mandragora punase kaardi ning mäng jätkus kümme kümne vastu.

Kaks minutit enne normaalaja lõppu nõudsid Udinese mängijad penaltit ning kohtunik läks olukorda VARist üle vaatama, kuid otsustas seda mitte määrata.

Liigasse püsimajäämise eest võitlev Udinese teenis vajalikud kolm punkti ning tõusis liigas 18 silmaga 15. kohale. Cagliari on tabelis 20 punktiga 13. kohal.

Terve mäng järelvaadatav:

Video ei ole enam kättesaadav. Video ei ole enam kättesaadav.

• Udinese - Cagliari 2:0

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan Sardiinia meeskonda taas aidata ei saa. Keskkaitsja jätab tuharalihase vigastuse tõttu vahele juba teise järjestikkuse mängu.