Kruglovi ja Vassiljevi klubid mängisid viiki

Mariel Gregor
Konstantin Vassiljev mänguhoos
Konstantin Vassiljev mänguhoos Foto: Mihkel Maripuu

Dmitri Kruglovi ja Konstantin Vassiljevi koduklubid läksid Venemaa kõrgliigas täna omavahel vastamisi, leppides 1:1 viiki.

FK Rostov (Kruglov) asus koduplatsil 33. minutil Razvan Cocise väravast juhtima, Permi Amkar (Vassiljev) viigistas 57. minutil Aleksandr Kolomeitsevi väravast, vahendab Soccernet.ee.

Mõlemad Eesti koondislased pääsesid väljakule lõpu eel vahetusest. Kruglov sekkus 78. ja Vassiljev 88. minutil.

Rostov läheb talvepuhkusele 36 punktiga relegatsioonigrupi teiselt ja Amkar 31 punktiga neljandalt positsioonilt.