Endine koondislane hakkab juhendama meistriliiga klubi

Aleksandr Dmitrijev (vasakul).

FOTO: SCANPIX

Tallinna Kalevi uus peatreener on möödunud hooajal mängijakarjääri lõpetanud Aleksandr Dmitrijev.

Karjääri jooksul 106 korral Eesti koondist esindanud Dmitrijev jõudis mängijakarjääri jooksul esindada klubisid Norras, Venemaal, Valgevenes ja Eestis. Kuna Dmitrijev soovis jalgpalliga seotuks jääda, vaata ta treeneri töö poole.

«Joel Lindpere võttis minuga ühendust ja pakkus sellist võimalust, kuna ma mängijakarjääri lõpetasin. Tahtsin jalgpalli juurde jääda ja kui see võimalus tekkis, siis ei saanud sellest keelduda. Eesmärk on jääda meistriliigasse, meeskond on väga noor ja on vaja teha palju tööd. Peame oma selle eesmärgi saavutama,» sõnas Dmitrijev Tallinna Kalevi pressiteenistuse vahendusel.

Meeskonna spordidirektori Joel Lindpere sõnul oli Dmitrijev võimalikest kandidaatidest riskantseim. «Olen väga ônnelik, et selliste kogemustega mees liitub meie klubiga. Kôikidest kandidaatidest oli ta riskantseim, kuid mina ja Raku (Ragnar Klavan – toim) oleme kindlad, et tema on meie jaoks parim valik. Aleksandri valik on midagi uut ja erakorralist ning tundes teda inimesena ja persoonina, ootame tema arengut ning aitame teda igas olukorras. Tal on raske töö ees, aga parim valik laual meie jaoks,» ütles Lindpere.

Tallinna Kalevi abitreenerina jätkab Liivo Leetma, väravavahtide treeneriks asub Kristjan Tamme.

Tagasi üles